wwwwww

Witamy na stronie internetowej www.redinpe.com

Rada programowaI Zebranie Rady Programowej „Miesięcznika INPE

W dniu 26 listopada 2009 r. w Warszawie (w COSiW - Centralnym Ośrodku Szkolenia i Wydawnictw SEP) odbyło się pierwsze zebranie Rady Programowej czasopisma INPE. Zebranie poprowadził przewodniczący Rady prof. dr hab. inż. Mieczysław Hering.

 

Celem zebrania było uczczenie jubileuszu 15-lecia wydawania czasopisma oraz zagadnienia związane z rozwojem INPE.

 

 

Na początku zebrania sekretarz generalna SEP Jolanta Arendarska wręczyła obecnym nominacje na członków Rady Programowej INPE, a na ręce przewodniczącego rady oraz redaktora naczelnego Tadeusza Malinowskiego, członka honorowego SEP list gratulacyjny z okazji 15-lecia INPE, podpisany przez prezesa SEP Jerzego Barglika. Sekretarz generalna przypomniała, iż pomysłodawcą i twórcą czasopisma jest Tadeusz Malinowski oraz podkreśliła, że INPE ma największy nakład spośród czasopism SEP-owskich.

 

 

Redaktor Tadeusz Malinowski w swoim wystąpieniu z satysfakcją zauważył m.in., że czasopismo, które miało być aperiodyczne i przeznaczone tylko dla członków SEP, cieszy się dużą popularnością na rynku wydawniczym.

 

W dalszej części obrad były omawiane aspekty wydawnicze INPE.

 


 

Zajrzyj również na podstronę 15 lat Miesięcznika, gdzie o historii i planach na przyszłość INPE pisze jego redaktor naczelny Tadeusz Malinowski, członek honorowy SEP.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem